Бонусен Код: MIRROR130

Бетвиннер Македонија

Бетвиннер Нова Врска

Добредојдовте бонус до €130*

Бетвинер е нов оператор што ја користи 1ХБЕТ платформата и ги поддржува повеќето земји во светот и нивните валути. Бетвинер нуди многу дополнителни пазари за специфични настани: азиски хендикеп, вкупни голови, точен резултат, над / под, тим кој ќе го освои првото место, итн.

* Ве молиме, користете го бонусниот код "MIRROR130" за да добиете до €130, наместо €100.

Доколку немате проблеми со пристапот, можете да ја посетите официјалната веб-страница на Бетвинер со кликнување на копчето подолу:

Како да отворите сметка за Бетвинер

Процесот на регистрација на Бетвинер е многу едноставен и веројатно најбрз кај сите онлајн букмејкери.
Да се обложувате со овој оператор мора да го поседувате

Мора да имате најмалку 18 години;
Мора да имате валидна адреса за е-пошта;
Мора да имате валиден телефонски број.

Ако имате реквизити наведени погоре, можете да отворите сметка со Бетвинер.
Еве што треба да направите:

Посетете ја страницата Бетвинер или мобилната апликација
Кликнете на копчето "Регистрација";
Изберете ја опцијата "By e-mail"
Пополнете го образецот со вашите лични податоци;
Внимателно изберете ја валутата на вашата сметка;
Вметнете MIRROR130 во полето за бонусен код.

Важна забелешка:

- Сите детали за вашата сметка може да се изменат подоцна, со исклучок на валутата. Изберете ја омилената валута внимателно (Бетвинер поддржува повеќе од 80 валути, вклучен Bitcoin!) Затоа што подоцна нема да имате можност да ја промените.

- Регистрирајте се со користење на вашите вистински податоци, можеби ќе треба да го потврдите вашиот идентитет (со испраќање лична карта или пасош) во случај на повлекување со банкарски трансфер.

Пристап преку АПП (Android / iOS)

Ако од вашата земја пристапот до Бетвинер е блокиран и не сакате да ја промените ИП-адресата на вашиот компјутер преку т.н. ВПН софтвер, се што треба да направите е да се обидете да пристапите до Бетвинер преку мобилни апликации.Download APPАпликацијата Бетвинер им овозможува на играчите лесно и едноставно да ги постават своите облози на уредите со iOS и Android.

Бетвинер Проблем со Пристапот

Ако имате проблем со пристапот да го посетите Бетвинер, па дури и нашите страници за огледало не работат, тоа може да значи дека ИП-то на вашиот компјутер е блокирано од вашата земја. Во оваа ситуација, препорачуваме да користите т.н. ВПН софтвер кој може да ја промени ИП-адресата на вашата земја и да ви овозможи да пребарувате анонимно.

Го препорачуваме следниов софтвер ВПН:

Windscribe VPN
Opera Browser VPN

Двете програми ја поддржуваат мобилната верзија.

Дали ти треба помош?

Веб-страницата Бетвинер падна и дали ви е потребна техничка помош? За среќа, можеме да го обезбедиме нивниот телефонски број: +44.2039362996 (англиски, руски и кинески поддржани јазици), но услугата за помош преку е-пошта е навистина брза.

Во зависност од вашата земја, адресата за е-пошта на која можете да напишете може да варира, подолу е краток список на најпопуларните адреси за е-пошта:

info-en@betwinner.com - Англиски
info-es@betwinner.com - Шпански
info-de@betwinner.com - Германски
info-fr@betwinner.com - Француски
info-tr@betwinner.com - Турски
support@betwinner.com - Руски
info-ind@betwinner.com - Хинди
info-cn@betwinner.com - Кинески

Ако сакате да разговарате со оператор, ова е вистинската врска:
Betwinner.com/information/contacts/

Најнови пребарувања за Бетвиннер

Betwinner Link Macedonia ⚡ Enlace alternativo

Mirror Site ☆ Makedonija страница ✅ Tautan alternatif

Betwinner Cadastro ➜ Betwinner中文网站 ☆ Novo Endereço

Betwinner mirror russia ✅ Бетвиннер ссылка Россия

代替リンク ⚽ Alternatív Link Magyar ➜ Нова адреса

Mobile site ⚡ 한국 대안 링크 ☆ Сайт Україна

Copyright © 2020 MirrorSites.Bet | All rights reserved