Бонусен Код: 1XSPORT

1ХБЕТ Македонија

1ХБЕТ Нова Врска

Добредојдовте бонус до €130 *

1ХБЕТ стана последниот букмејкер во светот во последните години. Овозможува најголеми коефициенти кај операторите кои пристигнуваат за врвни лиги до 99%. Над 100 видови облози за секој натпревар, ексклузивен Bet-конструктор и дури и облози за финансии.

* Ве молиме, користете го бонусниот код "1XSPORT" за да добиете до €130, наместо €100.

Доколку немате проблеми со пристапот, можете да ја посетите официјалната веб-страница 1ХБЕТ со кликнување на копчето подолу:

Како да отворите сметка 1ХБЕТ

Процесот на регистрација на 1ХБЕТ е многу едноставен и веројатно најбрз кај сите онлајн букмејкери.
Да се обложувате со овој оператор мора да го поседувате

Мора да имате најмалку 18 години;
Мора да имате валидна адреса за е-пошта;
Мора да имате валиден телефонски број.

Ако имате реквизити наведени погоре, можете да отворите сметка со 1ХБЕТ.
Еве што треба да направите:

Посетете ја страницата 1ХБЕТ или мобилната апликација;
Кликнете на копчето "Регистрација";
Изберете ја опцијата "By e-mail"
Пополнете го образецот со вашите лични податоци;
Внимателно изберете ја валутата на вашата сметка;
Вметнете 1XSPORT во полето за бонусен код.

Важна забелешка:

- Сите детали за вашата сметка може да се изменат подоцна, со исклучок на валутата. Изберете ја омилената валута внимателно (1ХБЕТ поддржува повеќе од 100 валути, вклучен Bitcoin!) Затоа што подоцна нема да имате можност да ја промените.

- Регистрирајте се со користење на вашите вистински податоци, можеби ќе треба да го потврдите вашиот идентитет (со испраќање лична карта или пасош) во случај на повлекување со банкарски трансфер.

1ХБЕТ во светот

1ХБЕТ поседува лиценца за обложување издадена од Curaçao eGaming (n°1668/JAZ), но користи некои домени како референтна точка за некои земји, особено 1ХБЕТ ги користи овие домени и поддомени:

Добро е да се знае дека 1ХБЕТ нема издадено локална лиценца во овие земји, но нејзината активност е регулирана со меѓународна лиценца

1ХБЕТ Проблем со Пристапот

Ако имате проблем со пристапот да ја посетите 1ХБЕТ, па дури и нашите страници за огледало не работат, тоа би можело да значи дека ИП на вашиот компјутер е блокирана од вашата земја. Во оваа ситуација, препорачуваме да користите т.н. ВПН софтвер кој може да ја промени ИП-адресата на вашата земја и да ви овозможи да пребарувате анонимно.

Го препорачуваме следниов софтвер ВПН:

Windscribe VPN
Opera Browser VPN

Двете програми ја поддржуваат мобилната верзија.

Дали ти треба помош?

Поддршката на клиентите на 1ХБЕТ е од светска класа, дури и за некои земји има професионална посветена услуга на Скајп, Телеграма и Вхатсапп.

Ние ги пријавуваме најпопуларните адреси за е-пошта и телефонските броеви, за други јазици што препорачуваме да ја посетите официјалната веб-страница.

support@1xbet.com ➜ +44 127 325-69-87
info-es@1xbet.com ➜ +34 90 0974965
info-de@1xbet-team.com ➜ +49 800 5889574
info-it@1xbet.com ➜ +39 800 595447
info-pt@1xbet.comm ➜ +44 127 325-69-87
info-pl@1xbet.com ➜ +44 127 325-69-87
destek@1xbet.com ➜ +908503902148
support@1xbet.com ➜ 8 (800) 500-29-11
info-ind@1xbet.com ➜ +44 127 325-69-87
info-bn@1xbet.com ➜ +44 127 325-69-87
vietnam@1xbet.com ➜ +35 795544762
info-cn@1xbet.com ➜ +44 127 325-69-87

Ако сакате да разговарате со оператор, ова е вистинската врска:
1xbet.com/information/contacts/

Најнови пребарувања за 1ХБЕТ

1XBET Link Makedonija ⚡ Enlace alternativo

Mirror Site ☆ 1ХБЕТ обложувалница ✅ Tautan alternatif

1XBET Cadastro ➜ 1XBET中文网站 ☆ 1XBET Kenya

1XBET mirror russia ✅ 1ХБЕТ ссылка Россия

1XBET Macedonia ❤️ Novo Endereço ☆ 1xbet Giriş TR

代替リンク ⚽ Alternatív Link Magyar ➜ Нова адреса

Mobile live site ⚡ 한국 대안 링크 ☆ Сайт Україна

Copyright © 2020 MirrorSites.Bet | All rights reserved