Kodi Bonus: WORLD130

Betwinner Shqipëria

Betwinner Link Mirror

Welcome Bonus deri në €130*

Betwinner është një operator në zhvillim i cili përdor platformën 1XBET dhe mbështet shumicën e vendeve në botë dhe monedhat e tyre. Betwinner ofron shumë tregje shtesë për ngjarje specifike: handikap aziatik, draw no bet, rezultat i saktë, under/over, skuadër për të shënuar të parët etj.

* Ju lutemi përdorni kodin e bonusit "WORLD130" për të marrë deri në €130 në vend të €100.

Nëse nuk keni probleme me qasjen, mund të vizitoni faqen zyrtare të Betwinner duke klikuar në butonin më poshtë:

Si të hapni një llogari Betwinner

Procesi i regjistrimit në Betwinner është shumë i thjeshtë dhe mbase më i shpejtë në mesin e të gjithë librashitësve në internet.
Për të bërë bast me këtë operator duhet të zotëroni:

Ju duhet të jeni të paktën 18 vjeç;
Ju duhet të keni një adresë të vlefshme emaili;
Ju duhet të keni një numër telefoni të vlefshëm.

Nëse keni kërkesat e listuara më lart, ju jeni në gjendje të hapni një llogari me Betwinner.
Ja çfarë duhet të bëni:

Visit the Betwinner site or mobile APPs;
Klikoni në butonin "Regjistrohu";
Zgjidhni opsionin "By e-mail";
Plotësoni formularin me të dhënat tuaja personale;
Zgjidhni me kujdes monedhën e llogarisë tuaj;
Vendosni "WORLD130" në fushën e kodit të bonusit.

Njoftim i rëndësishëm:

- Të gjitha detajet e llogarisë suaj mund të modifikohen më vonë, me përjashtim të monedhës. Zgjidhni monedhën tuaj të preferuar me kujdes (Betwinner mbështet më shumë se 80 monedha, përfshirë Bitcoin!) Sepse më vonë nuk do të keni mundësinë ta ndryshoni atë.

- Regjistrohuni duke përdorur të dhënat tuaja reale, mund t'ju kërkohet të konfirmoni identitetin tuaj (duke dërguar letërnjoftim ose pasaportë) në rast tërheqjeje nga transferi bankar.

Qasja përmes APPs (Android / iOS)

Nëse nga vendi juaj hyrja në Betwinner është e bllokuar dhe nuk dëshironi të ndryshoni IP të kompjuterit tuaj përmes një softueri të ashtuquajtur VPN, gjithçka që duhet të bëni është të provoni të hyrni në Betwinner përmes aplikacioneve celular.Download APPBetwinner App lejon lojtarët të vendosin lehtë dhe thjesht bastet e tyre në pajisjet iOS dhe Android.

Betwinner Problemi i Hyrjes

Nëse keni ndonjë problem të qasjes për të vizituar Betwinner dhe madje faqet tona të pasqyrës nuk po funksionojnë, kjo mund të nënkuptojë që IP e kompjuterit tuaj është bllokuar nga vendi juaj. Në këtë situatë ne ju rekomandojmë të përdorni një të ashtuquajtur softuer VPN që mund të ndryshojë IP të vendit tuaj dhe t'ju lejojë të shfletoni në mënyrë anonime.

Ne ju rekomandojmë programin vijues VPN:

Windscribe VPN
Opera Browser VPN

Të dy programet mbështesin versionin celular.

Keni nevojë për ndihmë?

Faqja Betwinner zbriti dhe keni nevojë për ndihmë teknike? Për fat të mirë mund të sigurojmë numrin e tyre të telefonit: +44.2039362996 (gjuhë të mbështetur në anglisht, rusisht dhe kinezisht), por shërbimi i ndihmës përmes emailit është me të vërtetë i shpejtë.

Në varësi të vendit tuaj, adresa e emailit për të cilën mund të shkruani mund të ndryshojë, më poshtë është një listë e shkurtër e adresave të postave elektronike më të njohura:

info-en@betwinner.com - Anglisht
info-es@betwinner.com - Spanjisht
info-de@betwinner.com - Gjermanisht
info-fr@betwinner.com - Frëngjisht
info-tr@betwinner.com - Turk
support@betwinner.com - Rusisht
info-ind@betwinner.com - Hindike
info-cn@betwinner.com - Kinez

Nëse dëshironi të bisedoni me një operator, kjo është lidhja e duhur:
Betwinner.com/information/contacts/

Kërkimet më të fundit rreth Betwinner

Betwinner Link Albania ⚡ Enlace alternativo

Mirror Site ☆ Shqipëria Website ✅ Tautan alternatif

Betwinner Cadastro ➜ Betwinner中文网站 ☆ Novo Endereço

Betwinner mirror russia ✅ Бетвиннер ссылка Россия

代替リンク ⚽ Alternatív Link Magyar ➜ Adresa e re

Mobile site ⚡ 한국 대안 링크 ☆ Сайт Україна

Copyright © 2020-2023 MirrorSites.Bet |